Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutí pc

mam jeden dotaz, pokud vypinam pocitac tak vetsinou se normalne vypne, ale nekdy se stane toto, vypnu PC napise se odhlasovani - ukladani nastaveni a misto vypinani je porad ukladani nastaveni i kdyz cekam treba 20 minut porad to zustane. nechapu to.

Jestli mas WinXP bez SP nebo SP1, tak je to normalni.

Samozrejme muzes zkusit antivir a antispyware, ale me se tohle na WinXP obcas stane taky a zjistil jsem, ze mi Windowsy z nejakyho duvodu neukonci nejakou aplikaci nebo sluzbu a kvuli tomu se nechteji vypnout.
Pokud mas stejny problem, muzes zkusit zjistit, ktera aplikace nebo sluzba to dela a pokud ji nepotrebujes, tak ji vypnout.