Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Format disku C

dobry den,
chtela bych se zeptat jak formatovat disk kdyz chci zformatovat disk...mam disk c a d (partition nebo tak nejak)..tak se ni napise ze neco pouziva disk c a dejde to..disk d uz formatovat sel..ale u c mi to hlasi chybu, kdyz dam rychly formatovani tak to napise ze to nejde...bez udani duvodu..muzetemi prosim nekdo poradi??

děkujůůů:-)
[mod]Změna předmětu, původně: anna (Zarniwúp)[/mod]

pokud chceš formátovat windows za jejich běhu, radši kup slušnou flašku, někomu to svěř, a nech si vysvětlit co dělá.
a ten někdo by měl vědět co to jsou ovladače k základní desce, rozdělení disku na systém a data, a nastavení omezeného účtu.

Formátování neřeš, na to dojde při instalaci Windows. Problém je v tom, že nenabootuješ z instalačního CD. Odkud odevšad ti to nabízí boot? CD-ROM, HDD0, Floppy...není tam ještě mechanika pod svým názvem? Když nastavíš bootování, uložíš nastavení přes F10? Předpokládám,že instalační CD je v pořádku...

instalacni cd je ok...
v biosu mi to nabizi strasne moc veci odkud bootovat..hdd 0-5, floppy, cdrom...dvdrom...a vic veci jest..
a kdyz dam z cd a ostatni disabled tak to proste najede normalne do windowsu..:-(prtotoze mi to pri vyzve k zmacknuti lib. klavesy nereaguje jak kdybych nic nemackala

ano jsem:-), v berline...

ale ani ten boot z jiny mechaniky nejde...stejnej efekt...zkusim to jeste zastrcit do druhy mechaniky...
ale vyndala jsem ramku z pocitace(jednuze dvou) a uz mi to od ty doby nespadlo a nenaskakuje mi to modry okno...s errorem