Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrázek v CSS

Dobrý večer, mám malý problém a proto se obracím sem pro řešení..

v CSS mám udělané pozadí s obrázkem

body {
background: #2b2b2b url('images/bg.jpg') repeat-x;
text-align:center;
margin:0;
padding:0;
font-family:arial;
color:#ffffff
}

obrázek tam sice je ale je jakoby jen nahoře...potřeboval bych a při scrolovaní dolu jakoby pokračoval pořád donekonečna..on je tam jen pres půl stránky a zbytek dokumentu je barva pozadí (šedá)

Děkuji za odpovědi

Já si neumím představit jak to vlastně myslí. Na jednom svém webu jsem kdysi udělal menu, které je stále na stejném místě, ač stránka roluje. Ono to stejně spolehlivě fungovalo snad pouze v IE. Dnes nemám čas tu hrůzu předělat. Myslel jsem tedy něco takového, ale ne menu, nýbrž pozadí. :-)
krasopis