Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autorádio nepřehrává flešku

Ahoj všem. Mám nové autorádio s USB. Stará fleška (128 mb) mi tam bez problémů funguje (je ve FAT), ale nejde mi tam rozchodit nová fleška (2GB). Zkoušel jsem formát do FAT i FAT32. Všude funguje (PC, domácí audio) jen v tom rádiu si ani neškrtne. Nevíte co s tím? Jinej formát?

furt bych čekal že flashka 2gb naformátovaná ve fat tam přehrávat půjde, chápal bych že fat32 znát nemusí.
pro jistotu si zkus půjčit i menší 1gb, jestli nemají nějaké úchylné omezení.
nemáš náhodou na 2gb flashce ty mp3 v jiném formátu - vbr/cbr, příliš vysoký bitrate?

mimo mísu - tak a nejenom tady, už čtu po x-té různé stížnosti na špičkové flešky, A-data,Kingston, Corsair, a jánevím ještě jaké, a mně se tady válí už hezkejch pár měsíců PQI 4 a 8 GB, a nikdy, a NIKDE, s nimi problém nebyl.
zum-zum-zum, nejde mi ti do kebule, zum-zum-zum, nejde mi to na rozum.