Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabezpečení?

Zdravím a jsem tady znovu,
mám v PC nainstalované Sbybot,Ad Aware a SuperAntispyware
dělám kontrolu jednou týdně,ale musím mít vše nainstalované?Nestačí z toho jen jeden?Jinak mám zabezpečení Nod32.Zatím mám PC čistý a proto se ptám....

loading...

Dneska na jedné takříkajíc charitativní webové stránce nabízejí gratis program Returnil, který spustíš a Tvé návštěvy se mohou na netu chovat pošetile a nespořádaně, rochnit se na warezových stránkách a podléhat chtíči na stránkách pornografických, jak samy uznají za vhodné.

Pak ten program necháš zresetovat PC a on Ti jej vrátí do stavu, ve kterém se nacházel před svým spuštěním.

Já jej používám, neboť omezený účet mně nevyhovuje a k tomu představa, že mne jako už dost omezeného člověka bude omezovat ještě navíc software, mě popuzuje.