Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy do mobilu

Dobrý den,prosím o radu ohledně instalace programů do mobilního telefonu,nebo komunikátoru ,které mají za instalačkou příponu xml,nebo prc.Našel jsem na netu pár nedořešených diskuzí ohledně tohoto tématu,bohužel k cíli jsem nedošel,za každou radu předem děkuji.

OMG. Příště si přečti návod, jak se správně ptát, ať tu nejsi za Truhlíka.

Každý mobil/komunikátor má SVŮJ formát instalačních souborů. PRC jsou, pokud se nepletu stará psioňácká záležitost. Třeba Symbianové Nokie mají výhradně instalační balíky ve formě SIS souborů.

Mám Windows Mobile 6,ale i přeze vše mám divný pocit,většina těch programů na zmiňovaných stránkách nemá instalaci exe.Jen jsem chtěl odzkoušet pár prográmků,některé mají setup.exe,ty jsou v pohodě,ale těch je opravdu poskrovnu.Přivítám i odkaz na stránky,kde bych nalezl volně stažitelné programy pro Windows Mobile 6,předem děkuji za informace.