Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy do mobilu

Dobrý den,prosím o radu ohledně instalace programů do mobilního telefonu,nebo komunikátoru ,které mají za instalačkou příponu xml,nebo prc.Našel jsem na netu pár nedořešených diskuzí ohledně tohoto tématu,bohužel k cíli jsem nedošel,za každou radu předem děkuji.

PRC jsou programy určené pro system PSION. Jsi si jistý, že je potřebuješ?
XML je textový soubor, který jen "něco" popisuje. Možná popisuje co a odkud se má instalovat.

A co konkrétně potřebuješ poradit?