Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dvd panasonic

ahoj,potřeboval bych prosím poradit.Ještě před 2 dny jsme na dvd rekorderu panasonic normálně nahrávali z TV,všechno fungovalo ok,i přehrávání.Včera jsem si chtěl nahrát něco z Tv,ale na pozadí mi naskočila zelená obrazovka.Nejde ani časové nahrávání,ani normální.Teda abych byl přesný:Nahraje se pouze zvuk,obraz je ona zelená barva.Přehrávání nějakého filmu dříve nahraného funguje normálně.koukali jsme do manuálu,zkoušeki všechno možný,ale na nic jsme nepřišli.Nevíte prosím někdo co s tím???M.

Na okraj: otci kleknul HDD ATA Samsung 80GB na Panasoniku,
dali mu tam 160GD WD. Stáhnul jsem si Hutils od Samsungu
a zkusím ho rozchodit. Příznaky byly stejné, akorát ani přehrávání nešlo,
vypnutí ze sítě nezabralo.