Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte s výběrem AGP grafiky

Ahoj..potřeboval bych poradit....mam CPU typ-AMD Athlon XP, 2075 MHz (12.5 x 166) 2800+,Název základní desky-MSI K7N2 Delta2 (MS-6570E) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN),Grafická karta SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS (128 MB),Typ paměti-DDR SDRAM 1024+512MB...chtel bych lepsi grafiku a nevim jakse mi do zakl.desky hodi a pujde mi tam....Aspon 256MB..poradi mi nekdo...Diky.moc..

Změna předmětu, původně: Grafika.. (touchwood)
ruce by ti asi upadly a mozek zdřevěněl, kdybys měl napsat pořádný předmět dotazu, že? (touchwood)

VÝKON GRAFIKY NEURČUJE VELIKOST JEJÍ PAMĚTI!

Zapamatuj si to.

Tvůj PC s AGP slotem daruj bezdomovcům a běž si koupit nějaký nový, s PCIe slotem.

R9600 už je bohužel plečka. Koupí něčeho lepšího pořád výrazně získá. Já sám jsem ještě na jaře měnil nVidia FX5700Ultra (srovnatelná s Radeon 9600XT) za GF 7600GS a nárůst výkonu byl obrovský. Rozběhnul jsem na tom poměrně nový hry i ve slušných detailech.
Takže furt má cenu koupit jinou. To ti, co jsou rozmlsaní dvojjádrovýma CPU a novýma grafikama, už nepochopí. Novej stroj by ho stál alespoň 8 tisíc, grafiku sežene do 1500Kč a ještě si s ní užije dosytosti.