Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte s výběrem AGP grafiky

Ahoj..potřeboval bych poradit....mam CPU typ-AMD Athlon XP, 2075 MHz (12.5 x 166) 2800+,Název základní desky-MSI K7N2 Delta2 (MS-6570E) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN),Grafická karta SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS (128 MB),Typ paměti-DDR SDRAM 1024+512MB...chtel bych lepsi grafiku a nevim jakse mi do zakl.desky hodi a pujde mi tam....Aspon 256MB..poradi mi nekdo...Diky.moc..

Změna předmětu, původně: Grafika.. (touchwood)
ruce by ti asi upadly a mozek zdřevěněl, kdybys měl napsat pořádný předmět dotazu, že? (touchwood)

Ještě pořád se dají AGP grafiky normálně koupit, od Radeona X1650 za nějakejch 1400,- až po HD3850 za necelý 3200,-

To máš pravdu. Jsou to ale normální pcie karty s přídavným čipem-převodníkem. ATI ke kartám ani nedává ovladače a jsou s tím problémy protože to není zrovna kompatibilní.Takže bych nedoporučoval /jedině nvidiu/ nebo koupit tam kde ti to vezmou nazpátek.