Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ 6 - nejde vybrat obrázek

Ahoj, mám problém s ICQ 6. Když jsem si chtěl změnit fotku u avataru, tak když jsem klik na otevření souboru s fotkou, tak se mi ICQ vyplo::) Když jsem zkus vybrat nějakého toho čertíka, tak to bylo OK. Zkoušel jsem ICQ přeinstalovat, ale to nepomohlo.

OS: Windows Vista

Prosím poradtě mi.:-(
Díky Mike17

Tez bych doporucil nejakeho alternativniho klienta, ja osobne pouzivam QIP. S temi fotkami na avatar nepises jak velka fota jsi se snazil nacpat do ICQ, pokud napr. nekolikamegove z digitalu tak se nedivim ze ti kecalek spadne, zkus fota ktera hodlas pouzit na avatar patricne zmensit treba na rozmer 100x100 pixelu, nejakym vhodnym fotoeditorem, vsadim se ze potom to pude, kdyz tak pisni, b@rsuk.:beer:

preinstalace nepomuze- vim z vlastnich testu. Zkus posledni moznost: jdi do dokumentu a tam si smaz profil sveho icq uctu. Pak kdyz si zapnes program, tak zadej znovu sve ICQ cislo a vytvori se ti znova profil...

pak zkus nastavit znova avatar (aby bylo jasne smazanim profilu se snazim resit padavost aplikace)

jinak ja ti doporucuju kaslat na ICQ cele :-D

Jabber + transport do ICQ site ;-)