Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické spouštění Windows xp

Dobrý den. Mám na PC 3 operační systémy. Cvíly po načtení biosu se mi zobrazí černá obrazovka kde si zvolím OS který chci spustit. To asi většina z vás zná. Ale dříve než sem měnil HDD, tak se mi spouštěl automaticky Windows xp (který mi tam instaloval náš bývalý správce) i když sem tam měl třeba 4 další operační systémy. Pokud sem chtěl spustit jiný tak sem tam lez přes F8 (asi znáte).
Tak se prosím ptám jak a kde se to dá nastavit. Děkuji moc.
A pokut k tomu jsou potřeba nějaké jíné technické ůdaje než (základní deska - asus p5k pro, OS: Xp home, xp profesional, linux) tak řekněte a já vám to napíšu.

Ked si posledne instaloval Windows XP tak to mas v ovladacie panely - system - karta "upresnit" - spustanie a obnovenie systemu, tam mas nastavenie OS ktory ma byt predvoleny a aj ci ma zobrazit tu volbu a aj ako dlho.

P.S. pre informaciu: zmenou tych nastaveni sa zmeni boot.ini