Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno všetečné otázky na HW

Jelikož mi nefunguje spuštění studijních materiálu k nejmenovaným testům o HW, dovoluji si využit služeb této úžasné poradny a jejich dobrých lidí ;-)

(vše se stahuje k WinXP)(dycky sem byl na HW dřevo :-D)

Otázka č. 1:
jako jedinou vlastnost můžeme měnit i virtuální paměti?
- strukturu stránkovacího souboru
- umístění
- přístupová práva
- archivační flag

otazka c.2
sprava pocitace -> sluzby
kdyz sluzba bezi pokazde se startem WinXP, je v anglickem XP: always nebo automatic? Podle CZ Win bych rekl automatic, ale radeji se zeptam - muze to byt chytak a neco mi porad naseptava ze tam je always :-D

zde vaham nad 2 odpovedmi:
otazka c.3
jaka je nejcastejsi pricina BSOD?
- chyba ovladace zarizeni
- chyba ramky

Odpoviem len v ramci moznosti, ktore si uviedol...ked chces podr. popis, napis.

Otázka č. 1:
jako jedinou vlastnost můžeme měnit i virtuální paměti?
- strukturu stránkovacího souboru
- umístění
- přístupová práva
- archivační flag

- unmiestnenie

otazka c.2
sprava pocitace -> sluzby
kdyz sluzba bezi pokazde se startem WinXP, je v anglickem XP: always nebo automatic? Podle CZ Win bych rekl automatic, ale radeji se zeptam - muze to byt chytak a neco mi porad naseptava ze tam je always :-D

- automatic

zde vaham nad 2 odpovedmi:
otazka c.3
jaka je nejcastejsi pricina BSOD?
- chyba ovladace zarizeni
- chyba ramky

- skor chyba RAMky, vtedy sa totiz kazia data, a to moze sposobovat aj hlasku s chybou suborov nejakeho ovladac, co moze viest domnienke, ze je vadny ovladac.

3) přikláněl bych se k chybě ovladače jako častější příčině.
ale jde o nesmyslný školní dotaz. dostihy "která chyba je častější" jsou hloupé.
když s nástupem xp výrobci postavili nové fabriky na chipy pro ramky, reklamace ramek vzrostly řádově - prostě si jich uživatelé začali víc hledět a zjistili že i výrobci ramek mají různou kvalitu.
a pokud si komunita čtenářů živě a jak na počítač bude hrát na přetaktovávače, bsod bude jejich kamarádem.
jestliže měli výrobci svého času oblíbené nesmírně blbé vějířové chladiče s velmi úzkými mezerami mezi žebry, za rok po ucpání prachem začaly tyto pc padat do bsod kvůli přehřátí.
tak si vyber.