Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD nenalezen

Zdravím.
Koupil jsme box na externí hdd připojení přes USB.Po připojení k PC(XP SP2) sice rozpoznal nové zařízení,ale zahlásí to že "při instalaci ovladačů došlo k chybě"
Zkoušel jsem použít i ovladače co jsme dostal na cd od výrobce i stažené z netu.(http://download.driverguide.com/driver/GL811+USB/G enesys+Logic/d224909.html)
Ted když Box připojím,ozve se zvuk,jako že je připojeno něco na USB.
Ve SPRÁVCI HARDWARU naskočí VELKOKAPACITNÍ PAMĚŤOVÉ ZAŘÍZENÍ.Když se podívám na ovladače,žádné to nemá-takže hardware napracuje správně a po chvilce se sám odpojí-ozve se zvuk odpojení a ze seznamu hardwaru zmizí.A na kartě hardwaru neskočí že není momentálně připojen k pc-kod45
Zkoušel jsme přidat i hardware ručně,ale při instalaci mi to napíše: "instalace se nezdařila,protože pro danou instalaci zařízení nebyl zadán ovladač funkce"

Tento stejný problém mám na stolním pc i na novém notebooku Acer Extenza 5620G

3,5" a box má svoje napájení ze sítě..ten kablik mě taky už napadl..
to s tím formátovánim,by mohl být problém?...:-( chtěl jsme právě použít disk ze starého pc abych si mohl přetáhnout soubory do NTB ..ale nebyl jako systémový...