Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDMI na monitoru LG M228WD

Používám grafickou kartu ATI Radeon HD4850 s dvěma DVI výstupy. Monitor LG M228WD jsem měl doposud připojený přes redukci DVI/D-Sub. Nyní chci přejít na propojení přes HDMI. Čili jsem použil redukci DVI/HDMI a k tomu kabel HDMI/HDMI. Monitor jsem přepnul na HDMI vstup. Při nabíhání PC je vše v pořádku, ale jak má naskočit obrazovka Windows Vista monitor zahlásí "není signál". Netuším kde je problém. Můžete mi někdo poradit? děkuji.

JA bych taky něco měl mam Televizi LG a mam ji také přes HDMI ale po zapnutí některých programů mi vypadne zvuk a roztáhne se obraz ale všechny ovladače se hlásí jako by nic (zvuk je na max a rozlišení je porád stejně) když to restartuju hlásí žádný signál. Mam Win XP