Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT-Silvestr a TV

Předem se omlouvám za slova, která nebudou úplně kách, ale musím se tady vyplakat.
Poprvé jsem byl rád, že mám možnost, čumět v TV, na jiné kanály, než české.
To co předváděly do půlnoci české televize, byla trapárna na entou.
Vrcholem samosebou byla Nova - za ten trapný Václavák, bych toho, kdo to vymyslel, a poprvé realizoval, nechal zavřít do Bohnic, a rok co rok za ním posílal, ty, kteří v tom pokračují. Stačil letmý pohled na "diváky", a zhrozil jsem se, že takový stádo, má volební právo - a to tam ještě tahali, malé děti.
A teď k tomu začátku - jako první ve 20:00 JOJka, a od 22:00 až do půlnoci, Markíza.
A nezbývá nic jiného, než kamarádům ze Slovenska tvrdě, ale opravdu upřímně závidět. Zábava na úrovni, inteligentní, a špičková.
Po půlnoci ČT1 - a kdo naprosto zase nezklamal, byli tentokrár Moraváci.
Shrnuto, a podtrženo - na Moravě, a na Slovensku, se dovedou bavit - my češi umíme hovno, vydáváme se za kulturní národ a jsme bohužel, jenom trapný.
Promiňte, že se tady "vylejvám", ale pocit, a pachuť trapnosti, musí ze mně ven.

ale jo, tv běžela na plné koule. chvíli jsme zkoušeli přežít čt2 ale to se kromě pár náhodných chvilek spíš nedá, a pak mix dokumenty z kabelovky a normální dvd co se jich za rok nasbíralo ...
účinkující na nově souhlas, zombie spodina která mi chce jen otrávit večer, nedal jsem se.

jen tak zrovna koukám, že právě dávají "záhradu". jsem to dokonce kdysi koupil ale ještě čeká na hromadě, tak jsem zvědav.