Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT-Silvestr a TV

Předem se omlouvám za slova, která nebudou úplně kách, ale musím se tady vyplakat.
Poprvé jsem byl rád, že mám možnost, čumět v TV, na jiné kanály, než české.
To co předváděly do půlnoci české televize, byla trapárna na entou.
Vrcholem samosebou byla Nova - za ten trapný Václavák, bych toho, kdo to vymyslel, a poprvé realizoval, nechal zavřít do Bohnic, a rok co rok za ním posílal, ty, kteří v tom pokračují. Stačil letmý pohled na "diváky", a zhrozil jsem se, že takový stádo, má volební právo - a to tam ještě tahali, malé děti.
A teď k tomu začátku - jako první ve 20:00 JOJka, a od 22:00 až do půlnoci, Markíza.
A nezbývá nic jiného, než kamarádům ze Slovenska tvrdě, ale opravdu upřímně závidět. Zábava na úrovni, inteligentní, a špičková.
Po půlnoci ČT1 - a kdo naprosto zase nezklamal, byli tentokrár Moraváci.
Shrnuto, a podtrženo - na Moravě, a na Slovensku, se dovedou bavit - my češi umíme hovno, vydáváme se za kulturní národ a jsme bohužel, jenom trapný.
Promiňte, že se tady "vylejvám", ale pocit, a pachuť trapnosti, musí ze mně ven.

loading...

Tak my letos vyjímečně nikde nebyli, takže jsem měl možnost porovnat.
Aj múdry schybí na Markíze nemělo chybu. Zbytek bylo nuda, nuda, šeď, šeď. Sice to trochu kazila účast blba Novotnýho, ale jeho "humor" jsem řešil cigárem na balkóně.8-)

Tak to souhlasím. V TV bylo opravdu hovno, až na Primě byl od desíti do půlnoci Austin Powers. Proto jsme sešli ke tchýni, která má na kabelovce Markýzu a taky jsme čučeli na to "Aj múdry schybí".
Za ten přenos z Václaváku bych taky někoho nejraději vykastroval, čučet na rádobyhvězdy a nechat se bandou Hováckých kreténů přesvědčovat, jak je to super pořad... fuj a ještě dvakrát fuj. Kde jsou ty časy estrád typu Televarieté.

Tohle nemusím. My jsme národ na hovno, neumíme se bavit, neumíme vůbec nic pořádně, jsme takoví a takoví-proto že televize jsou trapné je trapný celý národ ? Já strávil Silvestra s přáteli, příjemnými lidmi se kterými si mám co říct. Takže kdybych to paušalizoval stejně jako Ty, jsme národ fajn lidí kteří se bavit umějí. Pravda bývá vždycky někde uprostřed.
Musím ocitovat mistra J.D.C.:

Ze zápisu Liptákovské obecní kroniky:
Méně krav, zato více volů. Také sviní je letos dost. Zásluhou sedláků Hajného, Lízlera a Pudila má naše obec 3 nejlepší kance v okrese.

strejdo, naprosto s tebou sohlasím, ale - kdybych na to měl, v mým věku, tak sednu s bábou do auta, a jedeme k přátelům. A byl by to silvouš non plus ultra, a tobě závidím.
Ale protože, už na to nemám /i když jsem byl profík 44let/, museli jsme dřepět doma, a bába mocímermo, tu bednu MUSELA vidět.
A když ukázali ten dav na Václaváku, tak jsem málem hodil rouru, a naštěstí, tu byli právě Slováci.
A teď budu s tebou mírně nesouhlasit. Kdybych se n. př. sešel s kýmkoliv, tady z poradny, tak věřím tomu, že i s neznámými lidmi, by jsme společnou strunu našli.
Ale, když posoudíš ten zbytek "kingů", a naprosto nevychovanejch spratků, a bohužel pro mně i naprostých blbů, a podíváš se na to jaká verbež nám vládne, a dělá zákony, tak je jasný, že - každý národ má vládu, kterou si zaslouží.
A úplně mimo mísu - stačilo se dnes mrknout, nebo poslouchat jakékoliv zprávy, a bylo jasno.
Vožral jsi se jako dobytek, museli přijet záchranáři, a policajti, a pak jsi dělal bordel na záchytce ?
Tak budeš v díře tak dlouho, dokud to VŠECHNO nezaplatíš. A tam budeš makat, až se z tebe bude kouřit.
A zase se omlouvám - jsou to jenom moje názory.

Promiň jestli jsem byl moc příkrý, tak jsem to nemyslel. Já prostě nemám rád takové to naše sebeshazování, že jsme jako národ k ničemu a tak. To je prostě mindrák který nesluší ani jednotlivci, ani národu. Nemám rád ani opačný extrém, takové to národovectví s fangličkami a nabubřelé bití se v prsa (které má stejně většinou základ v tom mindráku). V tom naprosto souhlasím s Karlem, pěkně to vyjádřil v jedné nešťastné a posléze smazané diskusi. Když má někdo komplex méněcennosti a sám sebe nemá aspoň trochu rád, nemůže čekat že ho ostatní budou brát jako rovnocenného. Každý by měl začít u sebe, jestli žije alespoň v mezích možností dnešní drsné džungle jako slušný člověk aby se sám za sebe nemusel stydět. Pak může říct že sám za sebe udělal maximum a ostatní věci není v jeho moci změnit.
Česká politika je marasmus za který vděčíme do značné míry garnituře ze začátku nové éry. Stavět peníze nad morálku a právo je bumerang který se vrátil a ničí všechno dobré.
Hlupáků je všude dost, nejenom u nás. Televizní zábava je většinou pitomá, protože jí ti početní hlupáci zajistí sledovanost.
Ad poslední odstavec-před chvílí jsem vylezl z policejní dodávky coby svědek. Podobraz zfetovanej a ožralej idiot bez řidičáku v nesvítící dodávce mi jenom o chlup nepřejel ženu s dítětem, minul dalších 10 lidí na procházce a 30 metrů od našeho baráku to napálil do stromu. Když jsme ho tahali ven z auta tak ujížděl a pral se, museli mu dát klepeta. Půjde si asi sednout (policajti říkali že toho má víc), zase ho pustěj a potom možná někoho doopravdy zabije. To já ale nezměním, jsem rád že tentokrát se nikomu nic nestalo. Vím jenom jedno, že kdyby mi je srazil, asi bych ho umlátil na místě. I tak jsem měl vztek a sto chutí ho zrušit jako žádost na byt. Z toho plyne poučení že nevíme dne ani hodiny a je škoda si kazit život rozčilováním se nad malichernostmi.
Takže nic ve zlém, dej si pivko a pusť si něco pěknýho z DVD nebo si přečti dobrou knížku.

Ale já s tebou souhlasím. letos jsme o svátcích udělali kolem tisíce kiláků na návštěvách po příbuznejch a známejch. Rozhodli jsme se, že na Silvestra budeme doma, už jsme všech oslav měli plný zuby a strávíme sami dva poslední den v roce. Bednu jsme pustili ne proto, aby jsme zírali na každou blbinu, ale spíš jako křoví (takový Pánkovce :-)). Co jediný zaujalo byla TV na Slovensku - přesně na podbarvení domácí pohodičky. Tyhle mega úžasný davový párty jako na Nově, nebo stokrát obehraný scénky na ČT si mile rád nechám ujít. Prostě mě to taky nasralo.:-p (plátce tv poplatků zdraví Dejla)

Abych, tak řekl, prostě, no.

:-D

Já strávil silvestra s partou neznámích asi 15 lidí a kamarádem, dobrá zábava atd. trapárnu jménem mejdan roku z václáváku sem naštěstí neviděl ani v reklamě, na televizi už nekoukám je to bída nic novýho jen opakovačky a TN. Dívám se jen na čt2 na dokumenty.
Nad tím už se asi nemá cenu rozčilovat, kdo chce kulturu musí si jí najít jinde než na nově.

...Zatímco žena spala u televize jsem si já mohl číst, brousit po netu nebo tak...

Jo, a pak mě nařkne že máme málo společných zájmů a zažádá o rozvod, což? ;-)
Jinak máš ale pravdu. Co jsem si opatřil ASUSe-Eee, trávím dost času v posteli s PC. Těch dokumentů co se dá postahovat po netu!

ale jo, tv běžela na plné koule. chvíli jsme zkoušeli přežít čt2 ale to se kromě pár náhodných chvilek spíš nedá, a pak mix dokumenty z kabelovky a normální dvd co se jich za rok nasbíralo ...
účinkující na nově souhlas, zombie spodina která mi chce jen otrávit večer, nedal jsem se.

jen tak zrovna koukám, že právě dávají "záhradu". jsem to dokonce kdysi koupil ale ještě čeká na hromadě, tak jsem zvědav.