Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava

Zdarec lidi, je toto dostacujici sestava pro hrani her a je cena za tuto sestavu tak nejak v normálu????
Procesor Core2Quad Q6600 2.4 GHz
Operační paměť 3072 MB DDR2
Pevný disk 500 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta nVidia GeForce 8500GT 1792 MB (512 MB + 1280 MB)
Síťové karty LAN 10/100/1000, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, FireWire, 2x USB, 2xAudio
Porty - zadní strana 4xUSB, 2xPS/2, DVI, Firewire, HDMI, DVI, TV-OUT, SPDIF
10360kč

cena je relativne ok, moh si jeste napsat co je to za zakladni desku. na vykon ve hrach si pockej na nekoho jinyho, ale myslim si ze k tak naslapanymu procesoru a ramce by sedla lepsi grafarna..
jo a jeste jestli to kupujes novy, nebo z druhy ruky.. ceny beru jako za novy

Procesor Core2Quad Q6600 2.4 GHz tenhle procesor si zaslouží daleko lepší grafickou kartu !!!
minimálně GeForce 9600GT nebo ATI HD3870 nebo HD4850 nebo GeForce 9800GT !!!
GeForce 8500GT je dobrý akorát na hry DX9 staršího data tak do roku 2006/12(prosinec)
jinak je to grafika pro video ale na nové hry už není a nestačí !!!
Procesor je nadupaný paměť je dostačující ale jak počítám tak počítám sestava je předražená minimálně o 2000.-
novou bych sice v tomto složení nebral ale viděl na cenu tak 8000.- vše tam degraduje slaboučká GeForce 8500GT

Na hry je to slabá sestava. Čtyřjádrový procesor, ale mizerná grafická karta. V daném rozpočtu bych doporučil třeba tohle:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=M6W01K UF01M0J01GCY01J2X01B6K01HXU01IS301

o něco menší disk, ale podstatně vyšší herní výkon.. Pokud se Vám to zdá příliš peněz, lze uvažovat i o tomhle:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=KUF01G CY01J2X01B6K01HXU01IS301GVD01L3701

To je takový herní základ ta druhá sestava. Hodně také záleží na tom, na jak velkém monitoru hrajete. Já mám 17" LCD, AMD X2 5000+, 2GB RAM a právě tu ATI 4670. Hraju na Windows XP a třeba Stalker Clear Sky mi běží na vysoké detaily plynule, Far Cry 2 na Very High (druhé nejvyšší detaily), také plynulý. Ta 4670 není žádný zázrak ale zahrajete si s ní všechny současné hry, minimálně na střední detaily..

Pokud si na stavbu PC netroufáte sám, na Alfacompu Vám ho složí, ovšem za 980 korun.

No nevím, místo pomalýho čtyřjádra (2,4HGz), bych raději vzal něco s rychlejším dvojjádrem, za podobnou cenu třeba E8500 (3,1GHz). Až na pár vyjímek, jako je GTA4, čtyřjádro nevyužiješ, spíš naopak ti pomůže, že to E8500 je o dost rychlejší, zvláště v aplikacích, kde se používá jen jedno jádro.