Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava

Zdarec lidi, je toto dostacujici sestava pro hrani her a je cena za tuto sestavu tak nejak v normálu????
Procesor Core2Quad Q6600 2.4 GHz
Operační paměť 3072 MB DDR2
Pevný disk 500 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta nVidia GeForce 8500GT 1792 MB (512 MB + 1280 MB)
Síťové karty LAN 10/100/1000, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, FireWire, 2x USB, 2xAudio
Porty - zadní strana 4xUSB, 2xPS/2, DVI, Firewire, HDMI, DVI, TV-OUT, SPDIF
10360kč

No nevím, místo pomalýho čtyřjádra (2,4HGz), bych raději vzal něco s rychlejším dvojjádrem, za podobnou cenu třeba E8500 (3,1GHz). Až na pár vyjímek, jako je GTA4, čtyřjádro nevyužiješ, spíš naopak ti pomůže, že to E8500 je o dost rychlejší, zvláště v aplikacích, kde se používá jen jedno jádro.