Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde internet - pripojenie pomocou routeru

Ahojte,

po predĺžení zmluvy u t-Com na 3,5 mb a zmeny hesla nejde pripojenie k internetu pomocou routera Dreaytek Vigor 2600 GE,

Internet po zapnutí routeru chvilu ide ale potom router zhasne vsetky led diodky,

čím dlhšie je router vypnutý tak tým dlhšie po zapnutí internet ide, ak ho nechám vypnutý 5 min tak ide len pár sekúnd ale ak ho nechám vypnutý niekoľko hodín tak internet ide niekoľko minút.
Napadlo ma, či sa router neprehrieva alebo či netreba nainštalovat firmaware, prípadne niečo v nastaveniach routeru, kedže v tom období ako sa menilo heslo u T-com sa inaštaloval nový win na pc ale internet ešte normálne bežal cca 1 deň.

viete niekto poradiť?

sú napojené 3 pc na tento router

ďakujem

práveže už to bolo asi 2x takto a časom sa to vždy spravilo, možno pomože že vtedy sa daval novy win do pc ale internet ešte šiel na to deň až potom sa to vyplo ked nam dali nove heslo pristupove tak neviem s cim to je ci nepomoze firmware novy ak by som chcel novy modem len na pc cez adsl staci obycajny modem a čo stojí asi?

dakujem

router, i když v krabičce, je samostatný počítač, s tvými (zavirovanými) Windows nemá opravdu nic společného.

Pokud hasnou všechny ledky, je problém v routeru (přiznám se, že firmu Draytek jsem neměl nikdy moc rád). Můžeš zkusit přeflashovat firmware, třeba to pomůže. Ale osobně si myslím, že v tom routeru už něco shnilo, podle symptomů to vypadá na něco okolo napájecí části (kondíky, stabilizátor, nebo přímo napájecí zdroj - ten jsi zkusil vyměnit?).

Jestli ti router tuhne, nebude to asi v nicem jinem, nemyslis? Zkusil bych ho rozkuchat a mrknout, jestli se neuvolnil chladic na jeho procesoru (ano, nektere routery jej chladi). Mozna je problem pouze na jeho zdroji. Co takhle koupit novy router?