Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde internet - pripojenie pomocou routeru

Ahojte,

po predĺžení zmluvy u t-Com na 3,5 mb a zmeny hesla nejde pripojenie k internetu pomocou routera Dreaytek Vigor 2600 GE,

Internet po zapnutí routeru chvilu ide ale potom router zhasne vsetky led diodky,

čím dlhšie je router vypnutý tak tým dlhšie po zapnutí internet ide, ak ho nechám vypnutý 5 min tak ide len pár sekúnd ale ak ho nechám vypnutý niekoľko hodín tak internet ide niekoľko minút.
Napadlo ma, či sa router neprehrieva alebo či netreba nainštalovat firmaware, prípadne niečo v nastaveniach routeru, kedže v tom období ako sa menilo heslo u T-com sa inaštaloval nový win na pc ale internet ešte normálne bežal cca 1 deň.

viete niekto poradiť?

sú napojené 3 pc na tento router

ďakujem

Jestli ti router tuhne, nebude to asi v nicem jinem, nemyslis? Zkusil bych ho rozkuchat a mrknout, jestli se neuvolnil chladic na jeho procesoru (ano, nektere routery jej chladi). Mozna je problem pouze na jeho zdroji. Co takhle koupit novy router?