Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatelský účet

Ahooj, chci se zeptat, na PC máme uživatelské účty, dva. Jeden je můj a jeden přítelkyně. Trápí mě to, že jsem si heslo měnil a potom zapomněl. Nevíte, jak se do něho zase dostanu? Mám tam celkem důležité věci. Moc děkuju

Dostat data je docela jednoduché.
1. způsob je nabootovat z CD třeba Win98, Hiren Boot CD nebo tak něco, najít data která potřebujete a zkopírovat na D:
2. způsob je jednodušší, vyndat hraddisk, dát do jiného pc a opět najít svá data a zkopírovat na D:

Tak dostaneš svoje data ale copak se systémem, bez použití nějakých "ukaž heslo" kde nemáš zaručený úspěch, to nevím.
Já bych to zformátoval znova nainstaloval a příště už bych si nic do soukromých složek nedával.
Formátování bych se nebál aspon si uděláte pořádek a bude se těšit z čistého systému.

realne pouzitelnych rieseni je mnoho, napr. zistenie hesla, reset hesla, vytvorenie noveho uzivatela a pod.

format v tomto pripade naozaj nie je potrebny, skor neziaduci

Ophcrack taky může trvat několik let

nezmysel, bud to heslo zisti v realnom case lebo nie, zalezi len na zlozitosti hesla a pouzitych tabulkach

tudy vede cesta. tazatel se vůbec neobtěžoval sdělit jakou má verzi windows (home/profi).
předpokládám že každý je chytře pojmenovaný po sobě, a účet administrator leží ladem. abysme si rozumněli - v home je administrátorský účet zamčený, ale utilitami pro vynulování hesla (svého či či jiného) se dá taky odemknout. takže můžeš vymazat své heslo, nebo aktivovat admina - co chceš.

ono se to tvrdí, já osobně jsem potkal xp home asi po 6 letech existence normálních xp.
- účet admin je zamčený i v safe mode,
- a druhá zajímavost která je skoro nad mé xp chápání - pro primitivní zjednodušené sdílení není třeba guest účet. mám ho zakázán a přesto sdílení v home funguje. ale chápu že pro rozchození tak nebezpečnho sdílení se už jím nic nemůže pokazit.