Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatelský účet

Ahooj, chci se zeptat, na PC máme uživatelské účty, dva. Jeden je můj a jeden přítelkyně. Trápí mě to, že jsem si heslo měnil a potom zapomněl. Nevíte, jak se do něho zase dostanu? Mám tam celkem důležité věci. Moc děkuju

tudy vede cesta. tazatel se vůbec neobtěžoval sdělit jakou má verzi windows (home/profi).
předpokládám že každý je chytře pojmenovaný po sobě, a účet administrator leží ladem. abysme si rozumněli - v home je administrátorský účet zamčený, ale utilitami pro vynulování hesla (svého či či jiného) se dá taky odemknout. takže můžeš vymazat své heslo, nebo aktivovat admina - co chceš.

ono se to tvrdí, já osobně jsem potkal xp home asi po 6 letech existence normálních xp.
- účet admin je zamčený i v safe mode,
- a druhá zajímavost která je skoro nad mé xp chápání - pro primitivní zjednodušené sdílení není třeba guest účet. mám ho zakázán a přesto sdílení v home funguje. ale chápu že pro rozchození tak nebezpečnho sdílení se už jím nic nemůže pokazit.