Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hd 4850 1 gb nebo hd 4870 512 ?

Zdravim .
rozhoduju se mezi temito dvemi grafickymi kartami .
chci hrát hry.
az zlevni tak bych si asi chtel poridit GTA4 .
takze se ptam ktera z nich bude ve hrach obstojnejsi . a jeste bych se chtel zeptat jak velky je vyhon mezi temito dvema cipy.
bral bych levnejsi , protoze mam moznost jeste vymenit svuj monitor 17 CRT za 22 LCD.
dik

to radsi ne , naposledy asi pred 3 rokama jsem v movie makeru delal video ..... stacily na to 3 obrazky a z toho se 2 porad opakovaly dokola.
ale i uprava videi se da pres to delat ze ano?
nevite nekdo pres jaky prehravac/..maker.. se daji otvirat a upravovat videa s priponou .dem ?

Nevím kolik bude mít ten tvůj monitor 22" lcd rozlišení ale počítám že 1680x1050. Pro všechny hry kromě GTA IV na to stačilo 512mb paměti /bez aa*64 a podobných kravin/ čili ber 4870. Na GTA IV se vyser, však i producenti PC verze srali na uživatele.

To Jezisek:
Už jsi si objednal tu graf.kartu BFG GTX 260? Pokud ano,tak kde - u toho www.nabizim-vse.cz z Havířova?
Ptám se i proto,neboť jsem si ji objednal také a přišlo mi v pátek emailem,že objednávka byla převedena na firmu www.torael.eu a že se vyřizuje...Aby to nebyl nějaký fígl,apod. - alespoň už se to řešilo na czechcomputers.cz,kde přes svátky daly cenu taky do 4.tis.,a pak stejně nebyla k dispozici (tedy za tu cenu...nyní ji tam prodávají za "nekřesťanských" 7.176,- Kč a to je už docela pěkný rozdíl).
Dále ji přes svátky nabízeli na eshop.100mega.cz za velmi přijatelných 3.569 Kč,ale s poškozeným obalem ve výprodeji,ovšem opět už nebyla k dodání...Je to všechno okolo té karty takové zajímavé a zvláštní.I když si myslím,že za tu cenu do 4.tis. by v rámci nějakých slev,nových modelů,ceny dolaru a hlavně cen v zahraničí být měla i bez nějakého fíglu...No,uvidíme,jak řekl slepý a necháme se překvapit ::):>::?: (doufám,že ne negativně)

Milí ogaři, řeknu vám jedno. Já včíl bývám v cizině ze synem, asi deset roků, hlédám mu děcka a těch výmyslů, her na tom počítaču, ani ně nemluvte. Já jim říkám, děcka, nějaků pěknů pěsničku, třeba s Jarků Šulákovů, to si neposlechnete lebo aspoň knížku. Nic, to je jak mluvit do duba! Ale k věci. Tož aj tak, přeju vám, ať tů kartu zeženete.