Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVIDIA GEFORCE 8600GT

Ahojky momentálně řeším problém s grafikou,mohli by jste mi prosím říci něco bližšího ke grafice nVidia GEFORCE 8600GT,můj syn mi neustále tvrdí že je slabá a jsem z toho docela vedle,zvládne snad přenos s digitální kamery?Nebo s tím grafika nemá nic společného?Může s ní hrát hry?Fakt díky za všechny informace

-------------------------------------------------- ------------------------------

Úplně vpravo BS452E - je jich jenom málo, používá se jako zdroj 1000V na nějaké významné univerzitě, asi Harward
Když postupujeme doleva, vidíme BM450 - elektronkový a kvalitní osciloskop Tesla, nahoře na něm je BM565 - bohužel rozbitý, nemám germaniové tranzistory či co tam je špatného, ještě výše na něm je časovka z BM430 - rozebrán na součástky.
Dále vlevo je měřič indukčnosti, kapacit a odporů - šikovná věcička, potom můj nejvzácnější kousek - Křižík, funkční, zachovalý, potom C1-91 (BTW je na prodej, kdyby měl někdo zájem, za 3500,-Kč), dále na té polici vlevo je zdroj 0-70V a kalibrátor osciloskopů, pod ním generátor průběhů a dole úplně vlevo je měřič zkreslení.

Stačí? Všechno je nakupované na Aukru nebo na různých inzertních serverech.

PS: Psal jsem to narychlo tak jsem možná něco přeskočil nebo přehodil, musím ještě do školy.

Dobře, když teda něco stavíš, pak nás neoblbuj, že máš 14 let. Řadu let jsem patnáctileté kluky tohle učil a vím, jak jim to šlo a jak dlouho trvalo než alespoň něco zbastlili. Navíc rozmístění přístrojů (např. osciloskop v rohu místo před očima), scházející tónový generátor i absence pořádné pracovní plochy na tvém obrázku přímo křičí, že to není tak, jak se chlubíš.

Tohle miluju, když někdo někoho soudí na základě jedné posrané fotky.
Možná se to někomu může zdát divný, ale jsou mezi lidmi i malí géniové a Marek je prostě jeden z nich. Nikde nepsal, že to dělá naprosto sám - třeba mu radí a pomáhá jeho tatík.

Cituji tě: "Stejně se divím, že ti je jen 14 let, tvoje myšlení vůbec nezapadá do tvé věkové kategorie. Buď nás taháš za nos a je ti tak o 6 let víc, nebo z tebe roste matfyzák". Neodporuješ si poněkud sám sobě? A pokud někdo píše, že něco staví, tak pro normálního Čecha to je jednotné číslo - tedy staví sám. Ale dost slovíčkaření - mnozí z vás starší generaci prostě nesnášejí a to je vše!

Tím však nepopírám jeho věk, jen obdivuji jeho způsob myšlení a zájmy. Kdybych si tady s ním nepsal delší dobu, nezabrousil nikdy nikdy na jeho web, taky bych příliš nevěřil. Ano, roste z něj matfyzák, ale to neznamená, že jím je. Tohle prosté odsouzení, že na to ve 14 letech nemá, přičemž sám se tady oháníš svým věkem, smrdí zakomplexovaností, nebo chce se mi říct závistí, že někdo má talent na techniku už ve 14 letech. A že to dělá s tatíkem? No a co, jiní říkají, že si staví barák a přitom jim pomáhá banda zedníků. Tady jde o tu chuť do toho jít, kdyby to nechtěl sám dělat, tatík mu nepomůže. Tatík je jen pomocník, Marek je leader projektu (moderně řečeno). 64 letej chlap by mohl přece vědět, jak to v životě s děckama chodí.
Ano, obdivuji ho, narozdíl ode mě to někam dotáhne, bude z něj "pan technik". Závidím mu jeho nadšení a dovednosti a stydím se za svoji lenost, že jsem se tomu nevěnuji taky tak.

Ale dost slovíčkaření - mnozí z vás mladší generaci prostě nesnášejí a to je vše!