Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odpálené USB?

Zdravím, při zapojování kabelů do udb na základní desce jsem to blbě prohodil a pravděpodobně jsem odpálil klíčenku USB, protože se mi nehlásíani na druhém počítači. Jde se do té klíčenky ještě nějak dostat nebo je aut?

Díky za radu.

pokud jsi přehodil prostřední datové piny (3.3V) a krajní napájení (5V), mohl to paměťový chip přežít. ale po otočení polarity napájení 100% není co zachraňovat.

a vzhledem k tomu že klíčenka se dá ztratit/někde zapomenout, nepovažuju za nejgeniálnější uchovávat pouze na ní kritická data, bez zálohy.