Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 2000 Pro - nemohu se přihlásit

Zdravim, po aktualizaci windows 2000 Pro nemuzu se prihlasit do systemu.Prihlasuji se do domeny a pri zadani uziv. jmena a hesla to zacne "nacitat" muj ucet a pak skoci zpet do prihlasovaciho okna(ctrl+alt+del). Muj ucet je v poradku heslo a uzv. jmeno je take v poradku.
Nevi nekdo co s tim?
Změna předmětu, původně: Windows 2000 Pro (LaKr) (Kráťa)

pokud je chorý tvůj profil (podle příznaků možná jo) - stačí ho prostě smazat nebo pro jistotu jen přejmenovat či přemístit, t.j. někým s administrátorskými právy. profily v doméně jsou obvykle cestovní, a stáhne se ti znovu.
pokud máš ale admošská práva, a něco jsi měnil s nastavením sítě / jména pc, nediv se.

dalším důvodem může být restriktivnější nastavení v doméně (vyhoví klienti s xp, ne už s w2000), ale to by mělo problém více lidí.

anebo se při startu kontroluje velikost profilu, a ty sis do něj nakopírovat 4 filmy ...

nejhorsi je to ze to dela stejny problem i u uctu s admin pravy, zkousel jsem na tomto pc asi 4 ruzne nove ucty a pokzady to udela stejnou chybu. na jinem pc ve stejne domene se stejnym OS to nedela. Nazev pc a sitove nastaveni jsem nemenil(nefunguje to i kdyz odpojim lan-kabel), filmy jsem taky nekopiroval :-) (je tam cca 56% free mista).

Nejčastěji to může být následkem viru nebo klonování disku.

Edit: tohle by měl být tvůj admin schopný opravit přes záchranné CD nebo vzdálený registr. Nezkoušej to opravit sám. Smůlu máš v okamžiku, jestli je tvůj admin neschopný (to je horší než žádný admin sítě).