Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 2000 Pro - nemohu se přihlásit

Zdravim, po aktualizaci windows 2000 Pro nemuzu se prihlasit do systemu.Prihlasuji se do domeny a pri zadani uziv. jmena a hesla to zacne "nacitat" muj ucet a pak skoci zpet do prihlasovaciho okna(ctrl+alt+del). Muj ucet je v poradku heslo a uzv. jmeno je take v poradku.
Nevi nekdo co s tim?
Změna předmětu, původně: Windows 2000 Pro (LaKr) (Kráťa)

Nejčastěji to může být následkem viru nebo klonování disku.

Edit: tohle by měl být tvůj admin schopný opravit přes záchranné CD nebo vzdálený registr. Nezkoušej to opravit sám. Smůlu máš v okamžiku, jestli je tvůj admin neschopný (to je horší než žádný admin sítě).