Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdilení dvou pc WP a Vista

Prosím poradil by mi někdo jak nastavit XP a Vistu aby mohlo sdilet na obou počitačích a abych mohl mit přístup na těchto počitačích.Momentálně je to takhle oba Pc jsou na bedratové síti WIFIROUTR D-link DI524 os Vista ma sp1 XP prof ma SP3 jak se podívam na sit ve Viste nevidim nic než PC Vista pokud mám cokoliv doplnit napište co a já to napíšu aby se problém vyřešil Děkuji.

V tej viste skus este ist do centra sieti a tam mas take zelene "knofliky" ktorymi si mozes aktivovat prehladavanie okolitych sieti (mal som to ale u Vista Home, neviem ako to ma Business). Uisti sa ze to mas aktivovane (zeleny puntik).
Inac so zdielanim vista home - XP home som nemal ziaden problem (spravne nastavena podsiet a Workgroup, v XP v ovl.panely - firewall povolene zdielanie suborov), ine kombinacie ako home-home som neskusal.

fw: firewall. to je to co umíš používat, jen nevíš jak se v tom nastavuje výjimka pro sdílení.

místa v síti: asi v průzkumáku, ještě jsem to nikdy nepotřeboval (sdílené disky mám v normálním správci souborů). pravým myšem na plochu - vlastnosti - druhá záložka plocha - dole vlastní nastavení - zatrhni si ikonu místa v síti.