Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Načítání stránek?

Zdravím....chtěl bych se zeptat,jsem zaregistrovaný na "Líbím se ti" a v některém čase,kde je zřejmě největší návštěvnost /neděle večer/...jde pomalé načítání stránek nebo-li s nakreslováním.Ten čas není jen v této době...Je problém u mě nebo na zmíněném serveru?Jsem připojený na netu nepřetržitě /bez vypnutí/ od rána až do večera.
Má to něco společného s grafickou kartou?/PC unavený za tu dobu?/Jsem laik jak uvádím v profilu...proto se ptám...

Moc nerozumím tomuhle:

Ten čas není jen v této době

Ale předpokládám, že to znamená, že se stránky někdy načítají pomalu i jindy, než v neděli večer.
Pokud jiné stránky fungují víceméně normálně, jde s největší pravděpodobností o problém na serveru - přetížený.
Pro čisté svědomí můžete vyzkoušet vymazat cache prohlížeče, např: v Opeře je to Nástroje/Nastavení/Pokročilé volby/Historie a Cache.
Dále, pokud používáte v prohlížeči více otevřených záložek, zkuste prohlížeč spustit jen s jednou otevřenou záložkou a to s libimseti..
No a nakonec se můžete podívat, jak je to s připojením na libimseti příkazy ping, případně pro upřesnění tracert... (Start/Spustit/cmd, zadat

ping www.nejakaadresa.cz

případně

tracert www.nejakaadresa.cz

Dlouhá odezva - t.j. více jak 150-200ms ve výpisu značí problém, hvězdiček si nemusíte nevšímat. :-)

Záleží co máš za firewall.

U integrovaného FW v XP je to:
Klik na ikonu připojení vedle hodin na liště
Změnit nastavení brány firewall
Karta upřesnit
Protokol ICMP -Nastavení
Zaškrtnout první kolonku - Povolit příchozí zprávy s požadavkem na odezvu.

----
Pokud je to jiný firewall - povol komunikaci ICMP pro tracert a ping (obousměrně).