Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [HTML/CSS] Vertikalni centrovani

Ahoj,

prejdete prosim vas na nasledujici stranku:

http://www.forumplaystation.com/viewforum.php?f=67

zobrazi se vam seznam prispevku ve foru. Jak jste si jiste vsimli tak jednotlive nazvy prispevku jsou vertikalne vycentrovany nahoru. Problem je ten ze bych chtel aby nazvy prispevku byly vycentrovany na stred vuci obrazku ale za zadnou cenu se mi nedari to udelat. Nemate prosim vas nekdo nejaky dobry napad jak to jednoduse realizovat?

Predpokladam ze kod tady neni nutne davat protoze si ho kazdy dokaze zobrazit.

Diky moc.

Zdravím,

Až teď jsem si všiml, že mi to v některých templátech dělá taky. Předně bych tuto otázku řešil na www.phpbb.cz

Najdi si v CSS souborech třídu "topictitle" a přidej jí padding-top. Pokud to nebude fungovat, najdi všechny třídy a ID vztahující se k nadpisům topiců a zkus pracovat s nimi. Nezapomeň, že pokud něco změníš v phpBB, musíš znovu načíst (obnovit) v administraci soubory vztahující se k vzhledu, v tomto případě CSS soubory. Protože se informace o vzhledu tvého fora ukládají i do DB. V administraci phpBB to nalezneš pod kartou "Styly".