Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stisknutí klávesy ctrl zapne internetový prohlížeč

Ahoj.

Měl bych menší problém, jedná se o to, že pokud stisknu klávesu ctrl tak se mi u pokaždé zapne internetový prohlížeš s domovskou stránkou. Vůbec nevím jak se tohle mohlo nastavit. Často používám klávesové zkratky ctrl+c a ctrl+v a nyní je to absolutně nemožné. Tímto bych se chtěl zeptat jak tuto klávesovou zkratka pouze ctrl vypnout. Všem děkuji za radu. OS je Vista.
Změna předmětu, původně: stisknutí klávesy ctrl (karel)

Ahoj
Mám takovej stejnem problém z ctrl, když zmáčknu ctrl na levé straně otevře se internet, nápověda, program na přehrávání muziky, pak ještě Outlock a to všechno současně.... takže nemůžu použít Ctrl C kopy... Ctrl V paste... pravý Ctrl dělá zas něco jiného že Zapne vypne Num Lock pro myš. nevíte jak bych to vrátil do normálu? Díval jsem se do nápovědy pro klávesnici atd. ale nic konkrétního tam nebylo. když tak mi prosim napište na Spiderman14@seznam.cz diky.

To je stolní PC nebo noťas? Pokud máš, tak přeinstaluj ovladač klávesnice. Jestli je to USB klávesnice, zkus jiný port. Projdi PC na viry a trojany. Zkus připojit jinou klávesnici (pro ověření).