Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NVIDIA GeForce 9500M GS

Cus lidi, nevíte někdo, jestli na tuhle grafiku NVIDIA GeForce 9500M GS muzu nainstalovat NVIDIA PhysX tak aby to fungovalo? Na jejich oficiálních stránkách se o podpore pro tuto grafiku nezminují, jen pro NVIDIA GeForce 9500 GS, já mam verzi do notebooku NVIDIA GeForce 9500M GS. Napiste prosím!

A není to náhodou grafika na nějakém noťasu? Pokud ano, tak tam to nejspíš ani chodit nebude, protože by potom nemělo co počítat obraz jako takový. Pokud jsem totiž PhysX dobře pochopil, tak se vyplatí, pokud máš dvě karty, kdy jedna počítá grafiku, a ta druhá fyzikální model obrazu…