Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto rychle poradte prosím spěchá to - chybí word

na vanoce jsem dostala nové pc a chci dělat do školy ale chybí tam word díky wewe
je tam windows vista - kdyby byly xp tak je tam word normálně ?
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)
Vlákno zamykám, už mě nebaví mazat odkazy na wa*ez. A ten co je sem vkládá brzo poletí. (anarchist)

Všichni co ti radí by mohli dělat v parlamentu, samé pičoviny a nic konkretního. Existuje tzv. rapidshare, kde stáhneš všechno. Že je to nelegální, a kdo to dne nedělá. Už vidím, jak všichni všechny programy kupují.

Ano vsichni vsechno kupuji aby nemali v PC 150virov z rapidshare a z crackov. A pozri si aj pravidla poradne, link je uplne hore.
P.S. a keby si nebol debil tak by si mal nainstalovany open office ako vacsina normalnych ludi a nemusel si si zavirovavat PC s kradnutymi pi***nami a este k tomu nefunkcnymi zabugovanymi od mrkvosoftu.

dyt ten úchyl nepozná ani rozdíl mezi openoffice a office-Microsoft

Schrnutí: Microsoft Office-Vyrábí firma Microsoft, platí se za něj
OpenOffice-Výrobcem je Linux, neplatí se za něj a je naprosto to samé jako Office ve Win.Akorát jinak pojmenovaný..

Buď ujištěn, js, že můj OS je provozován legálně a plně zaplacen. Ostatní aplikace jsou free, případně zakoupeny (MS Office Home and Student edition).

Nehodlám být kdejakým označen za zloděje. To si nech od cesty.

Pavel

Je to tu sice dost OT, ale výjimečně je to mnohem zajímavěšjí než původní téma ;-)
Ono mnohdy někdy ty free věci jsou lepší než placené...
Třeba Openoffice.org používám i přesto, že mám instalovány i legální MS Office 2007 (nekupoval jsem to já, jen využil jednu ze 3 instalací, co nabízí domácí verze). Sám jsem je původně instaloval, protože jsem nechtěl kupovat Office ani používat ukradené, nikdy bych neřekl že je budu upřednostňopvat před legálními MS Office.