Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne mi pc

zdravím všechny, mám starší dell optiplex gx 280 a po zapnutí pc nereaguje, tzn. neblikají kontrolky dvd a disketovky a nenaběhne nic na monitor, hdd ale běží (teda je slyšet jak se točí), neví někdo jestli to může být třeba špatnou deskou nebo prcesorem? díky

nic jsem netaktoval,pc je v továrním nastavení.do biosu jsem se nehrabal ani před tím než mi se to stalo.dával jsem nový hdd a ten starý je už vymazaný a pryč takže mám hdd bez systému a disketovka ani dvd nechtějí bootovat,takže nevím.stáhl jsem si bios ze stránek dellu ale jelikož disketovka ani neťukne není šance ho tam dát.disketovka a dvd fungují na jiném pc dobře takže tam problém není, hdd je funglovka takže tam taky ne takže asi to bude deskou