Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova dat

Dobrý den. potřebuju poradit ohledně stráty dat ve složce ,jednaloo se věčinou jen o fotky ve windows xp pro sp2

A jakou akciou sa tie data "stratili"?
Mozes skusit getdataback ale odporucam disk v inom PC, aby sa ti tie zmazane data neprepisali ked na tom disku bezi Win (a zapisuje si na disk kdejake tempy a novoinstalovane progamy atd)
P.S. ked to bolo len normalne zmazane tak najprv si pozri kos, a ked tam nie su tak mozes skusit aj nejake undelete, hladaj na google.com, napr. undelete plus by malo byt free, ale vzivote som to neskusal, mazem len to co chcem a mam aj zalohy.

A to si s tym PC 2tyzdne pracoval? Tak uz teraz nic s tym, ked Win 2tyzdne veselo prepisovali zmazane sektory.
Stale plati skusit strcit disk do ineho PC ako datovy disk a skusit getdataback. Ked su ale uz niektore sektory suboru prepisane dak su tie prepisane data pochopitelne uz neobnovitelne.

Hej, tak ze zajdes za jasnovidcom, a on ti bude diktovat jednicky a nuly ktore boli prepisane :-)
Tak nech ti ten znamy opravi. Vseobcne si mozes dat do googla typ toho suboru ktory ti nejde (jpg apod) a slovo repair, moze to pri troche stastia nejaky program (ktory najdes googlom) opravit aspon tak ze bude vidiet polovicu fotky apod :)

Mozes pripojit disk ako datovy an iny PC a pustit getdataback alebo testdisk (ten je zdarma), ale to co je prepisane neobnovi uz nic.