Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte prosím. rozdíl mezi 6600 gt tdh a 6600 td

Dobrý den,
poraďte mi prosím při výběru grafické karty. zajímal by mě rozdíl ve výkonu mezi:
Leadtek Winfast A6600TD 256MB 128Bit a Leadtek Winfast A6600 GT TDH 128MB DDR3
nejsem žádný odborník,akorát by mě zajímalo jestli jsou plně nahraditelné,nebo jestli se nějak zásadně liší.

Děkuji za odpověď. Honza

Ahoj,
z těch dvou uvedených ber určitě verzi GT, v době své éry byla rychlejší.
Důležité je, jestli tvá deska podporuje AGP nebo PCI, tyhle karty byly v obou verzích.
Nové GTA ani Crysis si asi nezahraješ, ale spoustu jiných her (strategie atd.), nebo i jen trochu starší akční hry v pohodě.Další důležitá věc je rozlišení monitoru.A pokud nemusíš mít nutně poslední hry, zábavu si s ní určitě užiješ. (Doma máme 6600 GT 128MB DDR3 + 19 CRT a docela mně překvapuje, co všechno se na tom "rozchodilo".
Během měsíce budu kupovat novou sestavu i monitor, ale sestavu i s touto kartou si určitě nechám jako "rodinnu" pro méně náročné věci.)
Pokud kupuješ bazarovou, dej si pozor na chladič - Leadteky jsou docela "uřvané", nový chladič může být dražší než je aktuální hodnota karty.