Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi edimax

Dobrý den.Mám ntb Extensa 5620G a PC.Koupili sme wireless router od edimaxu.Do PC sme dali LAN kabel a internet jede normálně.Router sme nainstalovali podle 2 návodů a vše proběhlo úspšně,ale s ntb nejsem schopnej se normálně na wifi připojit.Někdy to šlo a někdy ne a teď nejsem schopnej vůbec ničeho.Už chytám nerva a málem sem ntb rozflákal o stěnu.Mohl by někdo poradit čím by to mohlo být?Mám visty home.zkoušel sem vypojit a zapojit modem,router,odinstalovat a nainstalovat síťovej adaptér v ntb.Různý možnosti opravy co vista nabízí.Aji sem zkoušel nastavit pevnou IP adresu stejnou jak je na PC.Nešlo,tak sem zmenil poslední číslo..nic prostě nic nefunguje.Dík za rady

Položil si otázku na ktorú sa nedá jednoducho odpovedať.

Ak si použil v konfigurácii WIFI na routri voľby pre vysoký stupeň zabezpečenia a nie celkom presne rozumieš všetkým voľbám ...
Tak potom naozaj bude problém to rozchodiť. Niektoré voľby asi budú nastavené ako "default" už od výrobcu

Ono to je zámerne, aby sa len tak nepripojil každý kto má WIFI kartu. Ako to ešte pred rokom či dvoma išlo.

Tak deň, dva čítaj o WIFI a ak to ani potom nepojde niekoho si zavolaj.