Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd TV s hdd , ano či né?

dobrý den, máte někdo z vás zkušenosti s lcd TV co mají zabudovaný HDD?
Myslím že se dá touto volbou nákupu uspořit.
Nebo raději nakoupit zvlášť TV lcd a zvlášť rekordér s HDD?
Ale nevím zda tyto výrobky nejsou na něčem "ošizené" nějakou funkcí atd.
děkuji za rady a tipy

A ja se priklanim k nazoru ze ano, je to rozhodne pohotovejsi nez se motat s dvema dalkaci, pridavnou kabelazi a prepinanim externiho HDD rekorderu, bral bych jej i za cenu omezenych funkci, v teto problematice televizoru s Hadrem se prilis nevyznam, ani nevim jestli to disponuje nejakym datovym komunikacnim rozhranim, ale na netu bude o tom jiste popisu dost. MM: pusobil jsem leta jako TV mechanik (analogove bedny) ale CRT s HDD jsem jeste nevidel a to jsem casto navstevoval za ucelem obchodu i nemecko, timto ovsem nechci rict ze se nemohly vyrabet, co je to za znacku?

Mozna se snad dockam toho ze mi DIGI TV nabidne svuj modifikovany Hyundai s HDD, znamy co jim dela instalacky povidal uz loni ze by mel byt behem ledna, ale spise utopie...zatim je klid po pesine.