Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Lexmark Z 517 netiskne

Zdravím
Mám takový větší problém ... mám tiskárnu Lexmark Z 517, mám ji asi půl roku, měsíc jsem s ní netiskl, a tet' potřebuju něco na pondělí vytisknout, ale narazil jsem na problém ... dal jsem tisknout TEXT, ale vytisklo to jen tak 4 - 6 řádků, a strašně slabě, ale jinak to tisklo asi půl minuty, jako normálně, ale barvou to není ... tiskl jsem max 5x tu je stav barvy : http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=lYDLKFuhlt.JPG ... nevím, jestly něco nadstavit, nebo rozdělat tiskárnu něco upravit/ něco tak kdo s tímto má zkušenosti/rozůmi tomu tak prosím radu .... jen bych zdůraznil cca před měsícem tiskla ůplně v pořádku a nic jsem s ní nedělal ...
Změna předmětu, původně: Tiskárna :( ...
Změna kategorie, původně: Multimedia
Nadpis se nepovedl a kategorie taky ne - na to, že jste tu už s námi nějaký ten měsíc, dost bída. (Kurt)

Je to fakt. Také toho moc netisknu, ale když na potvoru něco potřebuji, tak je to vyschle:-/. Proto zásobníky po každém tisku vytáhnu a vložím zpět do původního alobalového sáčku nebo co to je. Kdo má pořád dávat za to ty horentní sumy a vydrží to maximálně pár měsíců :-(

nijak. nevyberat a neuschovavat, je to zbytocne. naplne v tlaciarni sa po ukonceni tlace odparkuju tak, aby sa im nic nestalo a zospodku sa na ne pritlaci gumova kocka, aby sa chranili trysky. do istej miery to aj zabranuje zasychaniu. takze vybratim a danim do sacka nic nedosiahnes. ide o to, ze raz za cca 14 dni si nieco vytlac (staci riadok textu, maly obrazok) aby sa naplne prebehli. po mesacnom stati sa necuduj zasychaniu, tomu sa nevyhnes.

GrcaPGCC: já jsem si koupila novou tiskárnu a tu starou jsem nechala rok ležet v krabici (zapoměla jsem v ní i barvy) ,po roce jsem jí dala kámošce a blbnul tisk (špatně se míchaly barvy) tak jsem dala ovládací panely -tiskárny - vlastnosti -předvolby tisku-údržba a vyčistila jsem hlavu a trisky a od té doby ok ,třeba by ti to taky pomohlo :-)