Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC-nenaběhne ani post

Dobrý den,
počítač v konfiguraci:
CPU: AMD atholon 2600+
GPU: ATI Radeon HD 3650
RAM: Patriot 2GB
Po zmáčknutí čuplíku na zapnutí se rozjedou větráčky, HDD nejde slyšet že jede ale podle kontrolky na casu jede na plné obrátky(kontrolka svití), na monitoru se nic neobjeví. PS: Ano, monitor je zaplý:))
Na zdroji jsem nalez odlomený ventilátor(reklamace), myslel sem že kvůli tomu nenaběhne PC. Vyměnil jsem ho za nový a o5 nic. Vyměnil jsem i grafickou kartu i ramky a výsledek stejný. Co teď?
PS: PC den před tím bez problémů fungovalo. Dík za rady

Nejdříve zkus rozběhnout ZD+CPU+pamět.I bez grafiky by to mělo nějak "pípnout".Potom vložit grafickou kartu a připojit k monitoru. pokud se nic nezobrazí, zkusit jinou grafiku.Jinak zkontroluj napájení, zda je všechno tak, jak má být zapojeno.

Na zdroji jsem nalez odlomený ventilátor

Závada na zdroji? tak to mohl něco vzít sebou !
Používej jenom ty součástky o kterých "zhruba" víš, že fungují a fungovali. Vzpomeň si, co jsi s počítačem dělal den před tím , když ti ještě fungoval ! Já vím, že můj počítač nenaběhne pokud blbě zapojím PS/2 klávesnici. Zkus toto zkontrolovat.