Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace z win. vista na win. xp

Zdravím dneska jsem se rozhodl, že tu vistu dám dopryč a konečně tam dám xp! Tak jo nastavil jsem botování z cd strčil to tam vše bylo v pohodě až do té chvíle než se zobrazila tabulka z oddíly no jo, ale žádné oddíly tam nebyly! Jak to tam můžu prdnout když tam nejsou oddíly... No zmáčknul jsem C pro vytvoření oddílu a nic se nedělo no tak jsem zmáčknul enter pro instalaci a mrsk eror Stop: 0x0000008E....bla bla restartuj si to a mě nevotravuj..nazdar. Tudíž nemohu naformátovat ten disk a jsem v řiti. Ježiši ta vista to je taková (omlouvám se za výraz) KURVA. co mám dělat? pls :.(

Nenainstaloval si ovladac pre chipset (u intelu sa to vola inf update). To si mal urobit ako prve (po Win a SP3).

P.S: nezabudni ovladac pre grafiku (VGA alebo ATI1550), zavisi aku grafiku v tom tvojom modeli mas.
P.S.2. takze ten SMBus nie je posledny ovladac ktory potrebujes. Potrebujes vsetky.

Paráda to je ono už to mám díky:-)

Úplně všechno jsem si dokázal nainstalovat sám ihned po SP3, kromě tohoto jelikož jsem nevěděl co to je.

Každopádně správce zařízení už nic nehlásí vše je kompletní, kompatibilní a já nevim co ještě všechno kom... tak díky mooc:))

Joooo neboj ta šla jako první hned po sp3 to sem poznal hned po instalaci, že to bude chtít ovladač stačilo chytit nějaké okno a přetáhnout ho jinam no to byl hnus fijalovej, stáhnul jsem ho na stránkách N-vidia takže oki a teď si krásně jedu na plným rozlišení:-)