Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší ve hře GTA 4

Zdravím,

mam takový problém ve hře GTA 4 s myší.

A to je ten že nahoru a doleva jezdí myš jakoby trhaně a dolu a doprava jezdí úplně normálně.

Prosím nenapadá vás něco čím to může být? Za kažou radu budu moc rád.

Video problému: watch

Aha, já se lekl, jestli mi něco neuniklo, což by byla docela ostuda ;-)

Třeba opraví/upraví tu debilní kameru za autem, která při jízdě do zatáčky zůstáva za rohem...
Třeba odstraní debilní omezení v nabindování klávesnice a myši...
Třeba pak budu moci GTA4 normálně hrát... :-/

(ale nevěřím tomu ]:( )

ono by musli v prvom rade prepisat polku kodu aby to otimalizovali na PC, nejaka kamera tomu nepomoze :)
ale napriklad mne to ide v pohode, sice nie na hyper-super detaily ale da sa to, problem je vsak v tom, ze toto GTA uz je silne pribehove a okrem pribehovych misii tam nie je moc toho co robit, skoda vyhodenych penazi, zlate Vice City...

EDIT: dufal som v Saints Row 2, bohuzial sklamalo este viac, neviem preco si ti vyvojari nemozu zobrat priklad z Mirror`s Edge - paradne odvedena konverzia a k tomu este aj s fyzikou.