Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zamceny ucet

nechtene jsem zmenil heslo u sveho uctu na notebooku.ted muzu jen na ucet dcery,ale ke svym dokumentum se nedostanu.co s tim?poradte prosim

pouzivam xp.
po startu pocitace se obevi dva ucty.dcery,pres ktery vstupuje cela rodina a muj.ten je pod heslem.vcera mi ohlasilo,ze za ctrnact dnu konci platnost hesla,jestli chci nastavit nove.tam jsem to asi popletl a nejde se k tomu uctu dostat pres nove ani stare heslo.

jestli je dcera taky správce, tak z jejího účtu jde změnit heslo tvého účtu.
pokud se nejmenuješ administrator, pak tento účet leží nepoužitý a nejspíš bez hesla. v home se do něj dostaneš v nouzovém režimu.
jinak na vynulování hesla existuje bootovací cd.