Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zamceny ucet

nechtene jsem zmenil heslo u sveho uctu na notebooku.ted muzu jen na ucet dcery,ale ke svym dokumentum se nedostanu.co s tim?poradte prosim

pouzivam xp.
po startu pocitace se obevi dva ucty.dcery,pres ktery vstupuje cela rodina a muj.ten je pod heslem.vcera mi ohlasilo,ze za ctrnact dnu konci platnost hesla,jestli chci nastavit nove.tam jsem to asi popletl a nejde se k tomu uctu dostat pres nove ani stare heslo.

Tady se pomáhá těm, kteří mají alespoň základní povědomí o tom co vlastně dělají a nejsou líní si nejdříve něco o problému najít a nastudovat. Ostatní musí požádat někoho, kdo si k tomu sedne s nimi a ukáže jim co a jak nebo to rovnou udělá sám. Ať už z lásky k bližnímu svému nebo za peníze.

Ano, ano. Stará dobrá metoda "Zaplatím si odborníka" se nám tu nějak vytrácí. Pak se tu objevuje spousta nedouků, kteří šahají do něčeho o čem neví co je. Ale jsou kingové, protože přetaktovali. Tedy opověď k tazateli - sežeňte si někho, kdo vám problém vyřeší.

PrasatkoPee

No jo mas pravdu :-[, ja se na to koukal k sobe na PC, ale zjistil jsem, ze tam zadnyho uzivatele nemam, coz me dostalo, ale to bude jen nejaka lokalni chyba. Doma tam mam urcite toho spravce pocitace, jak pises. No a pokud je ten uzivatel s omezenym opravnenim, tak to myslim pise neco jako neznamy ucet uzivatele nebo tak nejak.

Martine, nikdo není za vola, pokud dokáže v dotazu napsat alespoň jaký používá operační systém, co má za počítač a reagovat na upřesňující dotazy. Ono se dá někdy poradit, tak jak to tady udělal mia, který prostě odhadnul, jak je asi ten počítač nakofigurovaný, ale křišťálovou kouli každý nemá.

Tak jsem si dal tu praci a nasel si ten tvuj dotaz, ale poradit ti neumim bez toho, ze zodpovis otazky polozene Vladimirem, takze pokud mas zajem to vyresit, jdi zpatky do sveho dotazu a odpovez na ty dotazy, protoze bez nich je to opravdu jen hadani a moznosti, kde muze byt chyba je tisice, takze to muzeme resit klidne mesic a stejne se treba k reseni nedostanem.