Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou spustit hry

Ahoj nejde spustit jakakoli hra, která se pouští Enter. Po spusteni hry se mi oběví uvodní tabulka pro spustení hry ale jako by mi to vyplo Enter jake koli jine tlacitko pokud zmacknu tak jde ale enter proste vubec nereaguje. Zkousel sem i slabsi hry, jako GTA 2 ale stejne to neslo. Nekde sem slysel, ze by se to dalo nejak nastavit v BIOSU ale nevim jak dekuji za pomoc.

Otazka je snadna. Spustim hru, nabehne mi menu hry a mohu se v nabidce pohybovat (start game option Quit atd...)
ale zadna z techto voleb nejde odentrovat. ostatni tlacitka funguji ESC... pocitac sem prohledaval Jak NOD32 tak i superanti spyware ale nic.

Tak tys chtěl celou dobu říct, že ti nefunguje KLÁVESA Enter. Ono to totiž vypadalo jako telegram, jen s tím rozdílem, že místo STOP je tam napsáno Enter.
Jak píše MM.., prohlídni to na breberky v nouzovým režimu.
A dělá to jen v některých hrách, nebo v každé hře?

Ze by si mal vadny enter? Alebo sa to nespusta enterom ale niecim inym (mys, medzernik apod) alebo mas pripojeny nejaky joistick a spusta sa to tym, alebo mas nejaky problem s directx (skusit preinstalovat), alebo tam mas spyware/keylogger, prescanovat v nudzovom rezime napr. pomocou superantispyware.
V BIOSu sa nic take nenastavuje.