Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Winnt32.exe generoval chyby a bude systémem uzavřen

Není možné instalovat žádný SW. Po spuštění setupu se objeví chybová hlášení v různé podobě, ale stejným významem. Zkusil jsem spustit instalačku Win 2000 a provést opravu - hlásí: Winnt32.exe generoval chyby a bude systémem uzavřen. Existuje jiná možnost než format a cista instalace ? Díky.

PC není připojen k internetu, Win 2000 Prof.

1) RAM zkontrolovana memtestem --> byl OK
2) HKEY_CLASSES_ROOT\.exe --> byl OK
3) Ve stavu nouze spuštěn SuperAntispyware plus a odstraněn trojan. Usídlil se v system 32 a jeho "zdrojem" byl program pro emulaci virtualnich mechanik. Po odstranění trojanu a zakázání spuštění program virtualCD (autoruns) už bylo možné spouštět exe soubory, přesto Windows hlásil "různé chyby".
4) Provedena odinstalace virtualCD a opravná instalace OS --> nyní vše OK.
Děkuji za pomoc. Vyřešeno.