Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Winnt32.exe generoval chyby a bude systémem uzavřen

Není možné instalovat žádný SW. Po spuštění setupu se objeví chybová hlášení v různé podobě, ale stejným významem. Zkusil jsem spustit instalačku Win 2000 a provést opravu - hlásí: Winnt32.exe generoval chyby a bude systémem uzavřen. Existuje jiná možnost než format a cista instalace ? Díky.

PC není připojen k internetu, Win 2000 Prof.

Diky.
Z bootu jsem nezkoušel, to by snad mohlo jít bez problémů, jelikož není Windows spuštěn, není ani co hlásit. Nemohu teď vyzkoušet, nejsem u daného PC.
S *.exe nevím, pokud zkusím zprovoznit nový program, který se neinstaluje, jde bez problémů. Pokud chci spustit instalaci nového programu (setup), je problém. Dříve nainstalované programy fungujou OK ...

to si pleteš dojmy. s opravnou instalací jen přijdeš o stažené aktualizace windows, protože budou přepsány verzí z instalačního cd. aplikace zůstanou funkční.
ale pokud máš v registrech chybu v asociacích .exe, opravná instalace ji nemusí zrušit. zkus nejdřív z jiných w2000 vyexportovat klíč pro HKEY_CLASSES_ROOT\.exe, a ten u sebe naimportovat.

1) RAM zkontrolovana memtestem --> byl OK
2) HKEY_CLASSES_ROOT\.exe --> byl OK
3) Ve stavu nouze spuštěn SuperAntispyware plus a odstraněn trojan. Usídlil se v system 32 a jeho "zdrojem" byl program pro emulaci virtualnich mechanik. Po odstranění trojanu a zakázání spuštění program virtualCD (autoruns) už bylo možné spouštět exe soubory, přesto Windows hlásil "různé chyby".
4) Provedena odinstalace virtualCD a opravná instalace OS --> nyní vše OK.
Děkuji za pomoc. Vyřešeno.