Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HD 4830

Zdravim, včera jsem si prinesl domu kartu Sapphire Hd 4830, vložil do PC, nainstaloval Catalist 8.12 a šel ji zkoušet na hrach, zdalo se mi že trošku zaostává a tak jsem ji vyzkoušel v 3Dmarku 06, tak mi dala jen 8500 bodu a v perlin noise jen 166 FPS, přitom se všude píše že by měla dát mnohem víc, zbytek mé sestavy je AMD Athlon @2900Ghz, 4gb DDR2 800Mhz, Asus M3A78-EM, 500W zdroj, Win. Vista 64bit. Zkoušel jsem přeinstalovat Catalisty a nic, tak nevim čim by to mohlo být, tady je ještě screen z GPU-Z [h.gif] Budu vděčný za každou radu, dik...

1280x1024, třeba v tom 3D Marku jsou vysledky jiných lidí kolem 11000, hry celkem v poho, až na farcry2, tam je cejtit takový jemný škubání obrazu, Fyziku, ohen atd mam na vysoké a zbytek na velmi vysoké...jinak třeba Crysis je celkem v poho, ale FPS je jen 22, což mi přijde celkem málo...ale hratelný...Zdroj mam HEDY 500W, 6pin zapojený, ale myslim že v tom problem nebude....

Tan zavinac u tveho CPU znamena "at" 2G9 (fyzicka frekvence)? To by bylo vykonne dostatecne. Ja jsem se ted trosku mrknul na vysledky jinych lidi, a pohybuje se to od cca 6k do cca 13k v zavislosti na vykonu procesoru (celkovy vysledek totiz dost srazi CPU mark). Neresil bych to.

"jen 166 FPS"
???
Vies ze tvoje oko z nich vidi tak 50, a zvysnych 116 to rata zbytocne?
Vseobecne FPS hlavne ak to ide az do tak vysokych cisel dost ovplyvnuje aj CPU. Inac vseobecne aj nastavenia kvality, a AA, AF, atd.
P.S. len preistotu - ovladace chipsetu dufam mas nainstalene, nejaku aktualnu verziu.