Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s přístupem do skype

nemohu se dotat do skype,vždy mi to hlásí access violation at address 00deaf20 in moduls skype.exe.Read of address FFFFFFFF.Jsem pouze uživatel.Je řešení nebo se mám obrátit na specialisty?Děkuji za pomoc.Tomáš,email tomas.kimla@seznam.cz

nikdy nikde takhle verejne nedavejte email- spam boti co prolizaj net si jej ulozi a bude vam tam chodit reklama typu viagra nebo vyhra v loterii :-)

taktez neni dobre zadat po nekom odpoved na email-> zde je zabehle forum- lide se chteji poucit ted i v budoucnu kdyz kliknou na hledani + forum vydelava z reklam...

jaka verze skype? zkousel jste preinstalovat? resp. doporucuju full uninstall a paj cistej instal